איך מוצאים פרוייקט דירות שעונה על הדרישות?

בכל רחבי הארץ נבנים כיום פרויקטים למגורים עם דירות מכל סוג ועם כל עיצוב שתרצו. דירות מול הים, דירות מול הפארק, דירות ליד הקניון ואולי הכי קרוב לבית הספר שאפשר. אז איך מוצאים פרויקט דירות שעונה על כל הדרישות שלכם? אלו הם כמה כללים שיעזרו לכם לבחור נכון.

התמקדו באיזור מסוים וביתרונות שלו עבורכם:

לפני שבוחרים דירה או פרויקט דירות שיתאים לכם, בוחרים באזור שבו אתם רוצים לגור. איזור איכותי, נעים, שמתאים לחיים שלכם ולנקודה בה אתם נמצאים באותו רגע. כך למשל אם מדובר במשפחה עם ילדים, כדאי כמובן לבחור בפרויקט שנמצא באיזור שבו יש משפחות עם ילדים – מה שיוצר קשרים חברתיים ומחבר אתכם לקהילה שמתאימה לכם. אם אתם זוג מבוגר שרוצה איכות חיים אבל גם שקט, כדאי לבחור בפרויקט שהוא יוקרתי יותר ומיועד לזוגות, לבעלי עסקים ולאנשים שנמצאים כבר בשלבים אחרים בחיים.

בנוסף, חשוב לבחור איזור שנוח לכם לגור בו. מקום שנמצא קרוב לעבודה שלכם, קרוב לגני ילדים או בתי ספר, סמוך למרכזי קניות וקהילה וכו'. את המסע מתחילים בהגדרת הציפיות שלכם – מה חשוב לכם באזור שבו תגורו? האם יש אזור שאתם מעדיפים? מה צריך להיות מסביב לפרויקט?

ביחרו בפרויקט דירות של חברה מוכרת ומקצועית:

כולנו מכירים את הסיפורים על פרויקטים של דירות שבהם רכשו אנשים דירות ובסוף נכוו מסיבות שונות. מסיבה זו צריך לבחור בקפידה את הפרויקט שבו תתגוררו. האם את הבנייה מבצעת חברה מוכרת בעלת מוניטין טוב? האם זו חברה שיש לה פרויקטים מכובדים ומוצלחים שבהם כבר מתגוררים אנשים? האם החברה פועלת בצורה מסודרת ונותנת לכם את כל הפרטים, עד הפרט הקטן והזניח ביותר?

כל הדברים האלו חשובים כדי להבטיח שהחיים שלכם בדירה החדשה יהיו נעימים, נוחים ואיכותיים.

ביחרו בדירה שתתאים לסטטוס המשפחתית שלכם:

לכל אחד מאיתנו הרכב משפחתי משלו. דירה שמתאימה לזוג צעיר לא מתאימה למשפחה עם ארבעה ילדים, דירה שמתאימה לגבר רווק לא מתאימה דווקא לאישה גרושה עם ילדים וכו'. כל אחד מאיתנו צריך למצוא פרויקט דירות שיכול להציע ולספק דירה איכותית ואטרקטיבית שמתאימה לסטטוס המשפחתי בטווח הארוך, כלומר בטווח של כמה שנים לפחות. הדבר החשוב ביותר הוא לבחון האם יהיה לכם נוח להתגורר בדירה בהרכב המשפחתי שלכם, האם החיים יהיו נעימים ונוחים, האם יש מרחב ומקום לכולם.

ביחרו פרויקט שנעשה בבנייה איכותית וירוקה ככל האפשר:

חסכון באנרגיה, אור טבעי, מרחבים מסביב וירוק בעיניים. הדברים האלו חשובים מאד לאיכות החיים שלנו וגם לשמירה על הסביבה. כדאי לבחור פרויקט איכותי שנעשה תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף הבנייה, שהולך היום לכיוון של בנייה ירוקה וחסכונית. בנייה כזו תבטיח שתוכלו לחסוך בהוצאות על חימום בחורף וקירור בקיץ ותהנו מסביבה ירוקה ונעימה.

ביחרו בפרויקט בטווח מחירים שנוח לכם לעמוד בו:

כדי שתוכלו להנות מהחיים שלכם בדירה החדשה ולא להרגיש לחוצים, חשוב לבחור בפרויקט שמתאים להכנסות וליכולות שלכם. לא כדאי לרכוש דירה יקרה מאד שלא תוכלו לשלם עליה בטווח הארוך ותרגישו כל הזמן לחץ לשלם את תשלומי המשכנתא הכבדים. התאימו את בחירת הפרויקט ליכולות הכלכליות שלכם.

אפשרות נוספת: רכישה של דירה יד שניה בה תוכלו לעשות שידרוגים כגון: שיפוץ אמבטיה, טיח צבעוני ועוד..המאמר נכתב על-ידי חברת שרביב האחראית על פרוייקט גבעת אלונים - דירות חדשות ויוקרתיות למכירה בקריות.